Přijďte načerpat adventní ladovskou atmosféru k nám do památníku. Můžete si sami vyzkoušet tvorbu vánočních dekorací se svými dětmi nebo i sami.

POZOR! ZAVŘENO OD 1. 10. 2025| pondělí | zavřeno |
| úterý - pátek | zavřeno |
| sobota - neděle | zavřeno |
Vstupné| Individuální | Hromadné |
| dospělí: 80,- Kč | rodinné: 170,- Kč |
| snížené: 50,- Kč | školy, školky: 20,- Kč |
| ZTP/ZTP+P: 30,-Kč | |
| Další informace | zde, audio průvodce |
Přijďte načerpat adventní ladovskou atmosféru k nám do památníku. Můžete si sami vyzkoušet tvorbu vánočních dekorací se svými dětmi nebo i sami.

AktuálněVážení návštěvníci,
dne 7. března 2026 (sobota) bude expozice Josefa Lady na OU Hrusice uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Vážení návštěvníci,
po dobu rekonstrukce je expozice přesunuta na OÚ Hrusice. Otevřeno máme od pondělí do soboty od 9:00 do 16:00 hodin.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Vážení návštěvníci, od 1. října 2025 je památník do odvolání uzavřen. Důvodem je rozsáhla vnitřní rekonstrukce objektu a zahrady. Součásti těchto prací je naplánována také nová pokladna a expozice. Pro bližší informace sledujte naše www a FB stránky. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu v nových prostorách.