Otevírací doba

pondělí - úterý zavřeno
středa - neděle

9:00-12:00,12:30-16:30

Vstupné

Individuální Hromadné
dospělí: 65 Kč dospělí: 40 Kč
snížené: 50 Kč snížené: 30 Kč
MD/RD: 20 Kč rodinné: 100 Kč
Další informace zde

V Památníku Josefa Lady a jeho dcery Aleny pořádáme pro školy a další zájmové skupiny tzv. lektorské hodiny, které je možné si přiobjednat k prohlídce nebo i samostatně. Čas konání je třeba pevně předem domluvit nejlépe telefonicky. Délka těchto hodin je přibližně 40 minut, ale čas je možné upravit podle momentální potřeby školy, či skupiny. Tyto aktivity probíhají ve výtvarné dílně v suterénu PJLA, nebo v případě hezkého počasí na zahradě. Protože Josef Lada a jeho dcera Alena byli oba skvělí výtvarníci, i naše práce s dětmi se zaměřuje především na výtvarnou a rukodělnou tvorbu, která se nějak váže k dílu či životu pana Lady, a též k tradicím, na které by se nemělo zapomínat. Pro děti ze ZŠ jsou připraveny pracovní listy.

Další část je zaměřena na výtvarnou tvorbu. Dětem z MŠ je předkládána jen výtvarná část této aktivity a též časově přizpůsobená jejich potřebám a možnostem. 

Pro opravdové milovníky umění je možnost v létě navštěvovat malý výtvarný kurz. V současné době se na zahradě památníku chystá venkovní hra pro malé i větší děti. 

Tyto aktivity si můžete objednat na telefonním čísle 730 561 209 od úterý 9:00 do pátku 15:30 hodin, (na výtvarný kurz do konce června), nebo písemně na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuálně

Patříme mezi nejlépe hodnocená místa na Mapy.cz.

04. 11. 2021 | Brandýs nad Labem

Děkujeme všem našim návštěvníkům za kladné hodnocení. 

Velmi si toho vážíme.Hodnocení na Mapy.cz


Advent v památníku

24. 11. 2021 | Brandýs nad Labem

S politováním oznamujeme, že se akce Advent v památníku za účasti Čtyřlístku z Doks vzhledem k situaci RUŠÍ. Děkujeme za pochopení


Videa z Ladova kraje

26. 04. 2021 | Brandýs nad Labem

Na krátká videa z PJLA najdete na našem kanále  YOU TUBE.